Pomysł na walentynkowy prezent dla niego
14 grudnia 2022

Już od początku lutego witryny sklepowe ozdobione są sercami, a w restauracjach zaczyna się okres rezerwacji na czternastego lutego. Tego dnia zakochani mają okazję, aby spędzić razem czas i w symboliczny sposób dać wyraz swoim uczuciom. prezent na walentynki dla niego- słodycze powinien sprawić ukochanemu radość lub dać mu możliwość spędzenia niezwykłego czasu z ukochaną. Jakie pomysły sprawdzą się w tym wypadku?

Vouchery na wyjątkowe przeżycia

Wyjątkowy Prezent to platforma lub stacjonarny punkt, w którym można kupić voucher na szczególne przeżycie w pojedynkę lub we dwoje. Ceny voucherów wahają się od kilkudziesięciu złotych do ponad tysiąca złotych, a wszystko jest zależne od wybranej opcji. Jeśli ukochany kocha sportowe samochody, można mu zapewnić możliwość przejechania się Lamborghini pod okiem instruktora. Jeśli zaś uwielbia ekstremalne przeżycia, ciekawym pomysłem będzie lot paralotnią lub skok ze spadochronem. Wśród voucherów znajdują się również opcja dla dwojga, takie jak tajemnicza kolacja w ciemności, podczas której aktywowane są wszystkie zmysły, masaż czekolady czy też wypad do winnicy z możliwością degustacji polskich win. Wybór jest ogromny, dlatego z łatwością można znaleźć pomysł na prezent dla każdego.

Wycieczka w nowe miejsce

Prezent w postaci wycieczki to dobra opcja dla tych, którzy cenią przygody wyżej niż prezenty rzeczowe. Walentynki to świetny czas na wybór promocyjnych biletów tanich linii lotniczych, które bywają droższe w grudniu i styczniu. Ceny lotów na weekend w piękne miejsca takie, jak Barcelona, Londyn czy Kutaisi w Gruzji przy odrobinie szczęścia mogą zamknąć się w kilkuset złotych za lot w dwie strony. Aplikacja Sky Scanner pozwala monitorować najtańsze loty w wybranych terminach. Z kolei na miejscu warto zdecydować się na korzystanie z platformy AirBNB i rezerwację noclegu u kogoś z lokalnych mieszkańców. Jest to nie tylko szansa na zaoszczędzenie dużych pieniędzy w porównaniu do noclegów w hotelach, ale również możliwość zawarcia ciekawej znajomości i czerpania informacji od kogoś, kto żyje w danym mieście.